Domowe wsparcie dietetyczne dla rodziny

Nie wiesz jak prawidłowo odżywiać swoją rodzinę?

Chcesz zdrowo odżywiać swoją rodzinę, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Masz mętlik w głowie i nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu informacji i zaleceń żywieniowych? Czujesz, że potrzebujesz pomocy dietetyka?

A może martwisz się o zdrowie swojego dziecka, które nie chce jeść warzyw i owoców? Lub Twoja pociecha ma specjalne potrzeby żywieniowe np. alergię na mleko i nie wiesz jak prawidłowo bilansować jego dietę? Albo jesteś mamą niemowlaka i potrzebujesz wsparcia przy rozszerzaniu diety malucha?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu. Tu znajdziesz wsparcie dietetyczne, które dojedzie do Twojego domu!

Działamy na terenie Krakowa i na obszarze do 60 km od Krakowa.

Jak wygląda nasze wsparcie dietetyczne?

Domowe wsparcie dietetyczne jest specjalnie skrojone pod Twoje potrzeby. To Ty decydujesz jakie wyzwania  żywieniowe wspólnie  rozwiążemy. Wsparcie dietetyczne składa się z 3 części:

l

Ankieta żywieniowa

Czas potrzebny na wypełnienie: ok. 20 minut

W ankiecie piszesz nam o swoich oczekiwaniach względem wsparcia dietetycznego: co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój cel żywieniowy, jak możemy Ci pomóc, jak ma wyglądać wizyta domowa. Przekazujesz nam również informacje o swoich nawykach żywieniowych, diecie na co dzień. Im dokładniej wypełnisz ankietę, tym lepsze możemy Ci pomóc!

Wizyta domowa edukatorki

Czas trwania: 2 h

Spotkanie odbywa się w Twoim domu lub innym miejscu wybranym przez Ciebie.

Wizytę domową projektujesz wcześniej, wypełniając ankietę żywieniową. W tym czasie możemy przekazać Ci zalecenia żywieniowe, wspólnie zastanawiać się jak zmienić Twoje niewłaściwe nawyki żywieniowe, omówić Twój dotychczasowy sposób żywienia, zrobić przegląd Twojej lodówki i spiżarni, wspólnie ugotować kilka potraw lub nauczyć się robić świadome zakupy.

Dietetyczna sesja wspierająca online

Czas trwania: 30 minut

Konsultacja odbywa się przez internet za pomocą programu Zoom.

W czasie spotkania rozmawiamy o tym co udało Ci się wdrożyć w codzienne odżywianie, a z czym sobie jeszcze nie radzisz. Wspólnie szukamy rozwiązań. Odpowiadamy na Twoje pytania.

Dowiesz się:

  • czy Twój sposób żywienia jest prawidłowy,
  • jakie popełniasz błędy żywieniowe,
  • co możesz zmienić aby Twoja dieta była zdrowsza,
  • jak powinna wyglądać Twoja prawidłowa dieta,
  • jakie produkty są wskazane dla Ciebie, a jakich należy unikać,

Dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Wsparcie dietetyczne jest dla Ciebie jeśli:

N

chcesz lepiej odżywiać swoją rodzinę. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu, dzięki której dowiesz się nad jakimi obszarami powinnaś pracować

N

chcesz nauczyć się stosowania zasad prawidłowego żywienia w praktyce. Najlepsza będzie dla Ciebie lekcja zdrowego gotowania lub wspólne zakupy z edukatorką żywieniową

N

Twoje dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe np. jest na diecie eliminacyjnej i chcesz nauczyć się prawidłowo bilansować jego posiłki. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu dziecka wraz z dokładnym omówieniem zaleceń

N

masz w domu niejadka i chcesz zachęcić dziecko do jedzenia nielubianych produktów. Polecamy Ci analizę jadłospisu dziecka oraz ocenę sposobu karmienia dziecka (na podstawie nagrania wideo lub bezpośrednio podczas wizyty domowej)

N

jesteś w ciąży i pragniesz zdrowo się odżywiać oraz zachować odpowiednią masę ciała. Najlepsza dla Ciebie będzie analiza nawyków żywieniowych, wspólne zakupy z edukatorką żywieniową

N

rozpoczynasz rozszerzanie diety niemowlaka i chcesz dobrze się do tego przygotować. Dla Ciebie rekomendujemy naukę zdrowego gotowania z edukatorką, wspólne zakupy.

Same jesteśmy mamami…

Jesteśmy mamami dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego stylu życia. Zasady żywienia dzieci znamy nie tylko z teorii, ale także z własnego doświadczenia. Wiemy jak przekonać niejadki do jedzenia nielubianych produktów.

Cena

Cena indywidualnego wsparcia dietetycznego wynosi 400 zł.

WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
ile to jest 7+6=?

Treść wiadomości