Najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pamiętaj, że biorąc udział w naszych warsztatach, akceptujesz nasz regulamin.

Czy w trakcie zajęć ktoś będzie robił zdjęcia?

Tak, czasami robimy zdjęcia w czasie warsztatów. Zdjęcia te zwykle wrzucamy na nasz profil na Facebooku i/lub stronę internetową www.kreatorzdrowia.com. Jeśli nie chcesz znaleźć się na zdjęciach, lub nie życzysz sobie publikacji, powiedz nam o tym, proszę.

Back to Index

Jakie dane podaję do wiadomości Kreatora Zdrowia?

Zakładając u nas swoje konto lub zapisując się na nasz newsletter podajesz tylko imię i adres e-mail. Jeśli kupujesz w naszym sklepie wejściówkę na warsztaty lub konsultacje dietetyczne, zostawiasz nam swoje nazwisko, adres oraz numer telefonu.

Back to Index

Czy moje dane osobowe będą w Kreatorze Zdrowia bezpieczne?

Tak, dane osobowe, które u nas zostawiasz, są bezpieczne. Możesz je w każdej chwili zmienić i masz prawo wglądu do nich. Będą wykorzystywane tylko do kontaktu w sprawie zajęć i przesyłania informacji o nowych warsztatach i wydarzeniach. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych nikomu innemu. Jeśli chcesz, żeby Twoje dane zostały usunięte z bazy, daj nam o tym znać.

Back to Index

Czy mogę zamówić warsztaty do swojej firmy?

Tak, oczywiście! Organizujemy szkolenia, warsztaty dietetyczne, dni zdrowia dla pracowników firm. Prześlij do nas swoje zapytanie a my przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego.

Back to Index

Czy mogę zrezygnować z udziału w warsztatach?

Tak, możesz zrezygnować z udziału w warsztatach. Jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem zajęć, dostaniesz cały zwrot pieniędzy. Jeśli rezygnacja nastąpi później, niż 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie będzie już możliwości zwrotu pieniędzy. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w wykupionym warsztacie, możesz wskazać inną osobę, która będzie uczestniczyła za Ciebie – poinformuj nas o tym!

Back to Index

Jak mogę zarezerwować miejsce na warsztaty?

Rezerwacja miejsca na warsztaty jest równoznaczna z zakupem biletu. Bardzo łatwo możesz kupić bilet w naszym sklepie i zapłacić bezpiecznym przelewem.

Back to Index

Jak mogę się dowiedzieć o najnowszych warsztatach i być na bieżąco?

Możesz polubić nas na Facebooku, ale najlepiej zapisz się też na nasze konto. Kiedy będziemy organizować warsztaty,  dowiesz się o tym jako pierwszy!

Back to Index

Comments are closed.

 • WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości