O nas

Zarażamy małych i dużych miłością do zdrowego jedzenia.

Jak działamy?

Wiemy, jak wielką wartość w dzisiejszych czasach ma świadomość żywieniowa. Warto kształtować ją od najmłodszych lat. Dlatego na naszych warsztatach dietetycznych usłyszysz o dobrych nawykach żywieniowych zamiast o składnikach odżywczych. Nauczymy Cię jak w praktyce stosować najważniejsze zasady żywieniowe. Pokażemy że zdrowe jedzenie może być smaczne, kolorowe i różnorodne. Dajemy solidną wiedzę i, przede wszystkim, frajdę z dobrego odżywiania.

Działamy na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Nasz zespół

Nasz zespół jest wyjątkowy. Dlaczego? Bo wszystkie jesteśmy matkami dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego żywienia. Chcemy zarażać radością gotowania i potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie. Poznaj nas!

warsztaty dietetyczne

Marta Wójtowicz

"To ja jestem głównodowodzącą na pokładzie Kreatora Zdrowia. Jestem mamą dwóch małych zuchów: Poli i Neli, które powoli wprowadzam w świat jedzenia. Lubię próbować nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Lubię odkrywać nowe miejsca i słuchać energetyzującej muzyki (np. takiej). Lubię inspirować i być inspirowana."

 

warsztaty dietetyczne

Anna Malarek

"Kreator Zdrowia stał się moim miejscem nie tylko z uwagi na dietetyczne wykształcenie i prowadzenie własnego Gabinetu Dietoterapii ale również wieloletnią przyjaźń z pomysłodawczynią projektu. Prywatnie jestem świeżo upieczoną Mamą wciąż poszerzającą swoje żywieniowe horyzonty. Z zamiłowania fanka dalekich podróży i odkrywania nowych, egzotycznych smaków."

Opinie zadowolonych klientów...

“Pełne zaangażowanie, posiadana wiedza i doświadczenie prowadzącej pozwoliły na profesjonalny i ciekawy przebieg szkolenia.”
Wiesława Nowosielska, Dyrektor Żłobka nr 19 w Krakowie
warsztaty dietetyczne
“Z pełną odpowiedzialnością polecam innym placówkom warsztaty w zakresie zdrowego odżywiania.”
Małgorzata Grędel, Dyrektor Przedszkola w Ołpinach
warsztaty dietetyczne
“Najlepsze warsztaty dietetyczne w jakich brałem udział. Bardzo profesjonalnie przygotowane i z pomysłem. Widać duże doświadczenie oraz wiedzę w edukacji żywieniowej. Polecam!”
Krzysztof Majdak, uczestnik warsztatów dla pracowników firm
warsztaty dietetyczne
“Szkolenia były bogate w treści merytoryczne oraz co istotne odnosiły się do praktyki przedszkolnej. Warsztaty poszerzyły naszą wiedzę o odżywianiu, rozbudziły kreatywność oraz ugruntowały pozytywne nawyki żywieniowe w naszej placówce.”
Agnieszka Pawłowska, nauczycielka w Przedszkolu nr 175 w Krakowie

Comments are closed.

 • WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości