O nas

Zarażamy małych i dużych miłością do zdrowego jedzenia

Jesteśmy mamami dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego żywienia. Od 2014 roku krzewimy idee zdrowego żywienia i aktywnego życia. Prowadzimy warsztaty dietetyczne dla dzieci i dorosłych, gdzie zarażamy radością gotowania i potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie.

Niesiemy indywidualne wsparcie dietetyczne dzieciom ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi,przyszłym mamom, które chcą lepiej się odżywiać oraz rodzinom, które chcą nauczyć się stosowania zasad prawidłowego żywienia w praktyce.

Nasze autorskie warsztaty są zamawiane przez firmy, które chcą edukować swoich pracowników o prawidłowym odżywianiu.

Stworzyłyśmy specjalny program edukacyjny dla żłobków i przedszkoli, który pomaga lepiej żywić dzieci w placówce.

Naszą wiedzą i przemyśleniami dzielimy się w czytelni.

To my tworzymy ten zespół…

Jesteśmy przyjaciółkami. Poznałyśmy się na studiach i razem przeżyłyśmy nie jedno. Mocne strony każdej z nas wzajemnie uzupełniają nasz zespół. Ania jest świetna w indywidualnym wsparciu dietetycznym pacjentów. Marta mistrzowsko radzi sobie z tworzeniem scenariuszy warsztatów. Obie uwielbiamy swoją pracę.  Jesteśmy przede wszystkim pasjonatkami zdrowego stylu życia. Z zamiłowaniem opowiadamy o odżywianiu i z niekrytą przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą. Wiemy co mówimy, kiedy twierdzimy, że mamy misję: CHCEMY ZARAŻAĆ MIŁOŚCIĄ DO ZDROWEGO ODŻYWIENIA.

Marta Wójtowicz

“To ja jestem głównodowodzącą na pokładzie Kreatora Zdrowia. Jestem mamą dwóch małych zuchów: Poli i Neli, które powoli wprowadzam w świat jedzenia. Lubię próbować nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Lubię odkrywać nowe miejsca i słuchać energetyzującej muzyki (np. takiej). Lubię inspirować i być inspirowana.”

Anna Malarek

“Kreator Zdrowia stał się moim miejscem nie tylko z uwagi na dietetyczne wykształcenie i prowadzenie własnego Gabinetu Dietoterapii ale również wieloletnią przyjaźń z pomysłodawczynią projektu. Prywatnie jestem świeżo upieczoną Mamą, wciąż poszerzającą swoje żywieniowe horyzonty. Z zamiłowania jestem fanką dalekich podróży i odkrywania nowych, egzotycznych smaków.”

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia dietetycznego?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
ile to jest 7+6=?

Treść wiadomości