O nas

Uczymy świadomego odżywiania dzieci i dorosłych

Jesteśmy dyplomowanymi dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego żywienia. Od 2014 roku krzewimy idee zdrowego żywienia i aktywnego życia. Prowadzimy warsztaty dietetyczne dla dzieci i dorosłych, gdzie zarażamy radością gotowania i potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie.

Nasze autorskie warsztaty są zamawiane przez firmy, które chcą edukować swoich pracowników o prawidłowym odżywianiu.

Stworzyłyśmy specjalny program edukacyjny dla żłobków i przedszkoli, który pomaga lepiej żywić dzieci w placówce.

Nasze warsztaty dla dzieci przemieniają maluchy w prawdziwych znawców zdrowego jedzenia.

W czytelni dzielimy się naszą wiedzą i przemyśleniami na temat prawidłowego odżywiania.

To my tworzymy ten zespół…

Jesteśmy przyjaciółkami. Poznałyśmy się na studiach i razem przeżyłyśmy nie jedno. Mocne strony każdej z nas wzajemnie uzupełniają nasz zespół. Ania jest świetna w indywidualnym wsparciu dietetycznym pacjentów. Marta mistrzowsko radzi sobie z tworzeniem scenariuszy warsztatów. Obie uwielbiamy swoją pracę. Jesteśmy przede wszystkim pasjonatkami zdrowego stylu życia. Z zamiłowaniem opowiadamy o odżywianiu i z niekrytą przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą. Wiemy co mówimy, kiedy twierdzimy, że mamy misję: CHCEMY ZARAŻAĆ MIŁOŚCIĄ DO ZDROWEGO ODŻYWIENIA.

kreator zdrowia warsztaty dietetyczne

Marta Wójtowicz

“To ja jestem głównodowodzącą na pokładzie Kreatora Zdrowia. Wymyślam, organizuje i “staję na głowie”, żeby każdy warsztat był pouczającym doświadczeniem dla uczestników. Jestem mamą dwóch małych zuchów: Poli i Neli, które powoli wprowadzam w świat jedzenia. Lubię próbować nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Lubię odkrywać nowe miejsca i słuchać energetyzującej muzyki (np. takiej). Lubię inspirować i być inspirowana.”

Anna Malarek

“Kreator Zdrowia stał się moim miejscem nie tylko z uwagi na dietetyczne wykształcenie ale również wieloletnią przyjaźń z pomysłodawczynią projektu. Na co dzień pracuję ze studentami jako wykładowca oraz edukuję swoich pacjentów w Gabinecie Dietoterapii. Prywatnie jestem mamą Korneli, wciąż poszerzającą swoje żywieniowe horyzonty. Z zamiłowania jestem fanką dalekich podróży i odkrywania nowych, egzotycznych smaków.”

Katarzyna Sołtan

 

“Zawsze uważałam, że zdrowie jest wartością pierwszorzędną. Stąd też kierunek moich studiów i reszta zainteresowań. Moją małą życiową misją, jest pokazanie, że zdrowe żywienie jest naprawdę proste, przyjemne i przepyszne! Tak też zrodził się pomysł na edukujemy i współpraca z Kreatorem Zdrowia. Co robię w wolnym czasie? Śpiewam, eksperymentuję z kuchnią roślinną i trenuję kick-boxing – te trzy czynności od razu wprawiają mnie w świetny nastrój :)”

Chcesz zorganizować warsztaty dietetyczne?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
ile to jest 7+6=?

Treść wiadomości