Warsztaty dietetyczne dla firm

Nauczymy Twoich pracowników świadomego odżywiania!

Chcesz promować w firmie zdrowy styl życia? Zależy Ci na edukacji żywieniowej pracowników? A może chcesz, aby pracownicy zadbali o swoje zdrowie poprzez zmianę nawyków żywieniowych?

My w tym pomożemy! Uczenie świadomego odżywiania to nasza specjalność. Zmotywujemy do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Pomożemy zmienić pracownikom ich codzienny jadłospis i przekonać ich do zdrowego stylu życia.

.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb klienta-firmy!

Jesz zdrowiej, żyjesz lepiej!

Jedzenie wpływa na jakość naszego życia, samopoczucie, kondycję i przede wszystkim zdrowie.

Przed każdą osobą, która wykonuje siedzącą pracę stoi nie lada wyzwanie. Większość zastanawia się, jak zadbać o swoje zdrowie i formę mając ograniczone możliwości czasowe. Nieznajomość zasad właściwego odżywiania prowadzi często do pogłębiania złego samopoczucia, frustracji, napięcia nerwowego i spadku efektywnego działania. Wielu młodych ludzi zaczyna mieć problemy z nadwagą.

Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw oczekiwaniom świadomych pracodawców. Warsztaty dietetyczne dla firm to doskonały sposób, aby Twoi pracownicy uświadomili sobie znaczenie zdrowego stylu życia i nauczyli się jak w prosty sposób zadbać o swój zdrowy jadłospis.

Wspólnie zadbajmy o dobre samopoczucie pracowników Twojej firmy!

Wierzymy, że wielka moc tkwi w nas samych. Ile możemy zmienić, jeśli tylko będziemy odżywiać się świadomie. Nasze samopoczucie oraz to jak wyglądamy zależy od tego co jemy. Ale do tego potrzebna jest wiedza. Kluczem do lepszego życia jest nasza dieta czyli zespół nawyków żywieniowych, które powinny towarzyszyć nam każdego dnia.

Dieta tylko wtedy będzie skuteczna jeśli zdobędziemy odpowiednią wiedzę oraz zmienimy swoje nawyki żywieniowe.

Program warsztatów i szkoleń dietetycznych dla firm

Warsztaty dietetyczne dla firm mają na celu ukierunkować uczestników na podejmowanie świadomych decyzji żywieniowych. W zależności od wizji i oczekiwań klienta-firmy warsztaty mogą składać się z jednego lub kilku elementów, m.in.: części edukacyjnej, zajęć kulinarnych, indywidualnych porad dietetycznych czy pokazu kulinarnego.

Możemy przeprowadzić warsztaty dietetyczne również w języku angielskim.

 

N

Warsztaty prowadzone są przez jedną lub dwie edukatorki żywieniowe, w zależności od formy warsztatu i liczebności grupy.

N

Pojedynczy warsztat trwa średnio 90 minut.

N

Wszyscy uczestnicy warsztatów dietetycznych otrzymują materiały szkoleniowe.

Edukacyjne warsztaty dietetyczne

Spotkania mają charakter wykładu z elementami warsztatowymi. Dbamy o to, aby uczestnicy warsztatów zdobyli wiedzę żywieniową oraz potrafili zastosować ją w codziennym odżywianiu. Praktyka czyni mistrza. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do aktywizacji uczestników. Ćwiczenia indywidualne i w grupach, pytania otwarte, quizy to tylko jedne ze sposobów jakimi angażujemy uczestników. Przykładowy temat warsztatu edukacyjnego:

„7 kroków do zdrowego odżywiania”

W czasie warsztatu skupimy się na dwóch nierozłącznych filarach zdrowego odżywiania – żywieniu oraz nawykach żywieniowych. W 7 krokach przedstawimy uczestnikom, jak dobrze się odżywiać i świadomie jeść.

Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • jak prawidłowo bilansować swoje posiłki.
  • jak zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe na lepsze.
  • jak dokonywać właściwych wyborów żywieniowych na co dzień.
  • jak lepiej jeść poza domem np. w pracy, na wyjeździe.

Kulinarne warsztaty dietetyczne 

Warsztaty kulinarne uczą jak świadomie, mądrze i pysznie przygotowywać posiłki dla siebie i całej rodziny. Uczestnicy podzieleni na małe grupy 2-3 osobowe, przygotowują proste i szybkie potrawy, idealne na drugie śniadanie lub lunche do pracy. Zadaniem uczestników warsztatów jest przygotowanie potraw zgodnie z instrukcją, z wykorzystaniem swojej kreatywności i pomysłów. Każda grupa przygotowuje dania dla pozostałych osób. Prowadzący pomagają w gotowaniu, podpowiadają jak łączyć składniki i opowiadają o produktach stosowanych w czasie warsztatów. Następnie odbywa się wspólna degustacja potraw.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości produktów. Dlatego potrawy przygotowujemy w części z produktów ekologicznych, ze szczególnym naciskiem na produkty naturalne, sezonowe i lokalne.

Bilska jest nam filozofia zero waste. Dlatego staramy się ograniczać produkcję śmieci w czasie prowadzenia zajęć. Stosujemy naczynia i opakowania wielorazowego użytku lub jednorazowe papierowe.

Maksymalna ilość uczestników w zajęciach to 20 osób. Do przeprowadzenia warsztatów nie jest wymagany dostęp do profesjonalnej kuchni.

Indywidualne porady dietetyczne dla pracowników

Przeprowadzamy indywidualne konsultacje dietetyczne dla pracowników. W trakcie konsultacji dietetycznych każda osoba będzie miała wykonaną analizę składu masy ciała (z wyjątkiem kobiet w ciąży). Dietetyk objaśni uzyskane wyniki, zaznaczy ewentualny problem oraz udzieli ustnej porady żywieniowej. Badana osoba będzie mogła zweryfikować swoje nawyki żywieniowe i ewentualne popełniane błędy. W przypadku konkretnych jednostek chorobowych będzie można uzyskać zalecenia ustne. Ocena składu oraz masy ciała będzie wykonywana na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Konsultacja dietetyczna jednej osoby trwa 10 – 30 minut, w zależności od ustaleń.

Pokazy kulinarne

Zainspirujemy Państwa pracowników do zdrowszego odżywiania. Przygotujemy pokaz kulinarny czyli degustację różnych przekąsek i potraw, które szybko można przygotować w domu oraz zabrać ze sobą do pracy. Propozycje kulinarne sprawdzą się dobrze zarówno w wersji na ciepło, jak i w temperaturze pokojowej (nie będą wymagały podgrzewania). Pokaz kulinarny może dotyczyć wybranego tematu np. zdrowe lunchboxy, zioła i przyprawy zamiast soli, kuchnia wegańska, jesień na talerzu itp.

Pokaz kulinarny może odbyć się w ramach drugiego śniadania w kuchni pracowniczej.

Pokaz kulinarny jest świetną okazją do oswajania się ze zdrowym jedzeniem i poznawania zdrowszych alternatyw tradycyjnych potraw. Degustacja pokazuje jak w prosty i łatwo dostępny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Co mówią o nas klienci?

“Co mi się podobało: 1. Najważniejsza wiedza w pigułce. 2. Ćwiczenia praktyczne. 3. Zaangażowanie w komunikację z grupą.”

Szymon Barczak, uczestnik warsztatów edukacyjnych dla pracowników

“Najlepsze warsztaty dietetyczne w jakich brałem udział. Bardzo profesjonalnie przygotowane i z pomysłem. Widać duże doświadczenie oraz wiedzę w edukacji żywieniowej. Polecam!”

Krzysztof Majdak, uczestnik warsztatów dla pracowników firm

“Dziękujemy serdecznie za świetne warsztaty jakie Kreator Zdrowia prowadził na naszym Pikniku firmowym. Profesjonalna organizacja i prowadzenie warsztatów, świetny kontakt z dziećmi, sympatyczna obsługa… Polecamy :-)”

Remzap Puławy 

“Profesjonalnie poprowadzone warsztaty, odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestniczek. Polecam”

Art Agnese – Agnieszka Małgorzata Berny, organizatorka warsztatów dietetycznych dla kobiet

Relacje z przeprowadzonych warsztatów dietetycznych dla firm

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty edukacyjno-kulinarne dla pracowników w Beskidzkim Raju w Stryszawie

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla firm w Beskidzkim Raju w Stryszawie

Część edukacyjna warsztatów dietetycznych w języku angielskim w Krakowie

warsztaty dietetyczne dla firm

Wspólne przygotowywanie zdrowych i szybkich przekąsek podczas warsztatów dla pracowników w Krakowie

Warsztat dietetyczny o prawidłowym odżywianiu kobiet w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanym

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty edukacyjno-kulinarne w czasie weekendu integracyjnego dla pracowników w Bielsku-Białej

Degustacja przygotowanych posiłków podczas warsztatów kulinarnych 

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla dzieci | Dzień Rodzinny w firmie FCA w Tychach.

WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
ile to jest 7+6=?

Treść wiadomości