Warsztaty dietetyczne dla firm

Nauczymy Twoich pracowników świadomego odżywiania!

Chcesz promować w firmie zdrowy styl życia? Zależy Ci na edukacji żywieniowej pracowników? A może chcesz, aby pracownicy zadbali o swoje zdrowie poprzez zmianę nawyków żywieniowych?

My w tym pomożemy! Uczenie świadomego odżywiania to nasza specjalność. Zmotywujemy do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Pomożemy zmienić pracownikom ich codzienny jadłospis i przekonać ich do zdrowego stylu życia.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb klienta-firmy!

Jesz zdrowiej, żyjesz lepiej!

Jedzenie wpływa na jakość naszego życia, samopoczucie, kondycję i przede wszystkim zdrowie.

Przed każdą osobą, która wykonuje siedzącą pracę stoi nie lada wyzwanie. Większość zastanawia się, jak zadbać o swoje zdrowie i formę mając ograniczone możliwości czasowe. Nieznajomość zasad właściwego odżywiania prowadzi często do pogłębiania złego samopoczucia, frustracji, napięcia nerwowego i spadku efektywnego działania. Wielu młodych ludzi zaczyna mieć problemy z nadwagą.

Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw oczekiwaniom świadomych pracodawców. Warsztaty dietetyczne dla firm to doskonały sposób, aby Twoi pracownicy uświadomili sobie znaczenie zdrowego stylu życia i nauczyli się jak w prosty sposób zadbać o swój zdrowy jadłospis.

Wspólnie zadbajmy o dobre samopoczucie pracowników Twojej firmy!

Wierzymy, że wielka moc tkwi w nas samych. Ile możemy zmienić, jeśli tylko będziemy odżywiać się świadomie. Nasze samopoczucie oraz to jak wyglądamy zależy od tego co jemy. Ale do tego potrzebna jest wiedza. Kluczem do lepszego życia jest nasza dieta czyli zespół nawyków żywieniowych, które powinny towarzyszyć nam każdego dnia.

Dieta tylko wtedy będzie skuteczna jeśli zdobędziemy odpowiednią wiedzę oraz zmienimy swoje nawyki żywieniowe.

Program warsztatów dla firm

Warsztaty dietetyczne mają na celu ukierunkować uczestników na podejmowanie świadomych decyzji żywieniowych. W zależności od wizji i oczekiwań klienta-firmy warsztaty mogą składać się z jednego lub kilku elementów, m.in.: części edukacyjnej, zajęć kulinarnych, indywidualnych porad dietetycznych czy pokazu kulinarnego.

Warsztaty prowadzone są przez jedną lub dwie edukatorki żywieniowe, w zależności od formy warsztatu i liczebności grupy.

Pojedynczy warsztat trwa średnio 90 minut.

Wszyscy uczestnicy warsztatów dietetycznych otrzymują materiały szkoleniowe.

Warsztaty edukacyjne

Część edukacyjna ma charakter wykładu z  elementami warsztatowymi. Uczestnicy spotkania angażowani są poprzez ćwiczenia indywidualne i w grupach, pytania otwarte. Warsztat to często żywa dyskusja, w której uczestnicy mogą skonfrontować swoje poglądy i porozmawiać ze specjalistą na nurtujące ich tematy związane z żywieniem.

Warsztat kulinarny

Część kulinarna uczy jak świadomie, mądrze i pysznie przygotowywać posiłki dla siebie i całej rodziny. Uczestnicy podzieleni na małe grupy 2-3 osobowe, przygotowują proste i szybkie potrawy, idealne na drugie śniadanie lub lunche do pracy. Potrawy przygotowujemy z wysokiej jakości produktów, ze szczególnym naciskiem na produkty naturalne, sezonowe i lokalne. Zadaniem uczestników warsztatów jest przygotowanie potraw zgodnie z instrukcją, z wykorzystaniem swojej kreatywności i pomysłów. Każda grupa przygotowuje dania dla pozostałych osób. Prowadzący pomagają w gotowaniu, podpowiadają jak łączyć składniki i opowiadają o produktach stosowanych w czasie warsztatów. Następnie odbywa się wspólna degustacja potraw. Maksymalna ilość uczestników w zajęciach to 16 osób. Do przeprowadzenia warsztatów nie jest wymagany dostęp do profesjonalnej kuchni.

Indywidualne porady dietetyczne dla pracowników

Przeprowadzamy indywidualne konsultacje dietetyczne dla pracowników. W trakcie konsultacji dietetycznych każda osoba będzie miała wykonaną analizę składu masy ciała (z wyjątkiem kobiet w ciąży). Dietetyk objaśni uzyskane wyniki, zaznaczy ewentualny problem oraz udzieli ustnej porady żywieniowej. Badana osoba będzie mogła zweryfikować swoje nawyki żywieniowe i ewentualne popełniane błędy. W przypadku konkretnych jednostek chorobowych będzie można uzyskać zalecenia ustne. Ocena składu oraz masy ciała będzie wykonywana na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Konsultacja dietetyczna jednej osoby trwa 20-60 minut, w zależności od ustaleń.

Pokaz kulinarny

Zainspirujemy Państwa pracowników do zdrowszego odżywiania. Przygotujemy pokaz kulinarny czyli degustację różnych przekąsek i potraw, które szybko można przygotować w domu oraz zabrać ze sobą do pracy. Propozycje kulinarne sprawdzą się dobrze zarówno w wersji na ciepło, jak i w temperaturze pokojowej (nie będą wymagały podgrzewania). Pokaz kulinarny może dotyczyć wybranego tematu np. zdrowe lunchboxy, zioła i przyprawy zamiast soli, kuchnia wegańska, jesień na talerzu itp.

Pokaz kulinarny może odbyć się w ramach drugiego śniadania w kuchni pracowniczej

Pokaz kulinarny jest świetną okazją do oswajania się ze zdrowym jedzeniem i poznawania zdrowszych alternatyw tradycyjnych potraw. Degustacja pokazuje jak w prosty i łatwo dostępny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Co mówią o nas nasi klienci?

warsztaty dietetyczne
“Pełne zaangażowanie, posiadana wiedza i doświadczenie prowadzącej pozwoliły na profesjonalny i ciekawy przebieg szkolenia.”
Wiesława Nowosielska, Dyrektor Żłobka nr 19 w Krakowie
warsztaty dietetyczne
“Z pełną odpowiedzialnością polecam innym placówkom warsztaty w zakresie zdrowego odżywiania.”
Małgorzata Grędel, Dyrektor Przedszkola w Ołpinach
warsztaty dietetyczne
“Najlepsze warsztaty dietetyczne w jakich brałem udział. Bardzo profesjonalnie przygotowane i z pomysłem. Widać duże doświadczenie oraz wiedzę w edukacji żywieniowej. Polecam!”
Krzysztof Majdak, uczestnik warsztatów dla pracowników firm

Relacje z przeprowadzonych warsztatów

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla firm o zdrowym odżywianiu przeprowadzane dla firmy Bosch Car Service

warsztaty dla przedszkola

Warsztaty dietetyczne z częścią kulinarną.

warsztaty dla przedszkola

Warsztaty dietetyczne z częścią kulinarną - degustacja przygotowanych posiłków.

warsztaty dla przedszkola

Warsztaty dietetyczne dla dzieci | Dzień Rodzinny w firmie FCA w Tychach.

Oferta do druku

Pobierz naszą ofertę warsztatów dietetycznych w formie pliku do druku!

Comments are closed.

 • WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości