Warsztaty dietetyczne dla przyszłych mam

Jesteś w ciąży? Chcesz lepiej się odżywiać?

W ciąży zdrowe odżywianie stało się dla Ciebie priorytetem. Ale czy na pewno wiesz jak prawidłowo bilansować swoje posiłki? Czy z gąszczu informacji żywieniowych, które docierają do Ciebie każdego dnia, potrafisz wybrać te właściwe, dobre dla Ciebie i dziecka? A może w twojej głowie kłębi się milion myśli o tym jak nie przybrać za dużo zbędnych kilogramów? Lub jesteś w tej grupie kobiet, która wstaje rano i nie może patrzeć na jedzenie? Masz dość porannych mdłości i wymiotów. Chcesz poradzić sobie z notorycznymi zaparciami lub często nawracającymi zakażeniami układu moczowego. Jeśli masz dość surfowania po portalach parentingowych w poszukiwaniu rozwiązań to dobrze trafiłaś.

Zapraszamy Cię na warsztaty dietetyczne dla przyszłych mam, gdzie będziesz mogła porozmawiać ze specjalistą twarzą w twarz na nurtujące Cię tematy żywieniowe.

Czego dowiesz się naszych warsztatach?

Jak przygotować się do ciąży?

Rola prawidłowego żywienia jest często niedoceniana przez kobiety. Pokażemy Ci jakie zasady prawidłowego żywienia zastosować od zaraz, aby przyszła ciąża przebiegła właściwie.

Co to znaczy prawidłowo się odżywiać w ciąży?

Przeprowadzimy Cię krok po kroku po zasadach zdrowego żywienia. Podpowiemy jak radzić sobie z typowymi dolegliwościami ciążowymi.

Jakie błędy żywieniowe popełniają przyszłe mamy?

Warto, abyś wcześniej uświadomiła sobie jakie zagrożenia żywieniowe czyhają na Ciebie i Twojego maluszka.

Co powinna jeść mama karmiąca?

Istnieje wiele mitów na temat diety kobiety karmiącej. My obalimy te mity. Na warsztacie dowiesz się jak powinna wyglądać odpowiednia dieta, aby była bezpieczna dla matki i dziecka.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom…

Nasze warsztaty dietetyczne dla przyszłych mam rozwieją wszelkie wątpliwości żywieniowe, które masz. Nauczymy Cię jak w praktyce stosować zasady prawidłowego żywienia. Warsztaty są też świetną okazją do poznania innych kobiet w ciąży z Twojego miasta.

To co wyróżnia nasze warsztaty spośród innych to ich wyjątkowa forma. Warsztaty składają się z 2 części – warsztatu rozpoczynającego online oraz warsztatu stacjonarnegoDla uczestniczek zostanie stworzona osobna, zamknięta grupa na Facebooku, w której będzie można otwarcie pisać o swoich dylematach żywieniowych, nawiązywać kontakty itp.

Dlaczego tak istotne jest prawidłowe odżywianie w ciąży?

Dieta przyszłej mamy ma szczególne znaczenie dla rozwijającego się płodu. W czasie ciąży i w okresie wczesnego dzieciństwa organizm dziecka jest bardzo wrażliwy na niedobór lub nadmiar składników odżywczych. Nieprawidłowe proporcje składników pokarmowych mogą prowadzić do trwałych zmian w procesach metabolicznych w organizmie dziecka i zwiększać jego predyspozycje do chorób dietozależnych w późniejszym okresie życia np. otyłości. Dlatego tak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta przyszłej mamy.

Same jesteśmy mamami…

Jesteśmy mamami dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego stylu życia. Zasady żywienia dzieci znamy nie tylko z teorii, ale także z własnego doświadczenia. Wiemy jak przekonać niejadki do jedzenia nielubianych produktów.

Co mówią o nas nasi klienci?

“Pełne zaangażowanie, posiadana wiedza i doświadczenie prowadzącej pozwoliły na profesjonalny i ciekawy przebieg szkolenia.”

Wiesława Nowosielska, Dyrektor Żłobka nr 19 w Krakowie

“Najlepsze warsztaty dietetyczne w jakich brałem udział. Bardzo profesjonalnie przygotowane i z pomysłem. Widać duże doświadczenie oraz wiedzę w edukacji żywieniowej. Polecam!”

Krzysztof Majdak, uczestnik warsztatów dla pracowników firm

“Z pełną odpowiedzialnością polecam innym placówkom warsztaty w zakresie zdrowego odżywiania.”

Małgorzata Grędel, Dyrektor Przedszkola w Ołpinach

“Warsztaty poprowadzone zostały z wielkim zaangażowaniem. Marta Wójtowicz ma doskonałe podejście do każdej grupy wiekowej. Warsztaty odbywały się w przedszkolu, szkole podstawowej oraz w technikum.”

Agnieszka Mrózek, Koordynator projektu “Zdrowie zaklęte w działaniu”, II edycja BO Województwa Małopolskiego

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia dietetycznego?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
ile to jest 7+6=?

Treść wiadomości