Warsztaty dietetyczne

Warsztaty dietetyczne

Warsztaty dietetyczne to świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o żywieniu, zdrowych metodach gotowania i przepisach w przyjemnej atmosferze. Każde spotkanie ma ciekawą formę, angażującą uczestników i pobudzającą do refleksji. Warsztaty dietetyczne pokazują jak wiedzę teoretyczną wykorzystać praktycznie w życiu codziennym.

Więcej informacji o warsztatach dietetycznych:

warsztaty dietetyczne| kreator zdrowia

warsztaty dietetyczne kreator zdrowia

warsztaty dietetyczne kreator zdrowia

warsztaty dietetyczne kreator zdrowia

Warsztaty dietetyczne w plenerze

Warsztaty dietetyczne organizujemy również podczas pikników i imprez plenerowych. Możemy wówczas zaoferować najróżniejsze działania, np.: zorganizować wspólne przygotowanie potraw, prowadzić pomiary BMI, udzielać porad dietetycznych, prowadzić szkolenia lub wykłady, prowadzić konkursy żywieniowe na scenie imprezy itp. Jesteśmy otwarci na pomysły i wizje organizatorów imprez.

Dzięki  takim inicjatywom mamy realny wpływ na zmianę nawyków żywieniowych wśród odbiorców warsztatów. Taka bezpośrednia i łatwo dostępna edukacja żywieniowa buduje także wizerunek organizatora jako instytucji dbającej o właściwe odżywianie swoich podopiecznych.

Zobacz jak wyglądają nasze warsztaty dietetyczne w plenerze: klik.

warsztaty-dla-dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci |Smakujemy Lato w Pszczynie 2017

Urodziny z dietetykiem

Organizujemy nietypowe przyjęcia urodzinowe, podczas których uczestnicy spędzają czas w ciekawy i kreatywny sposób, ucząc się przy okazji zdrowych nawyków żywieniowych. Podczas spotkań możemy zaoferować najróżniejsze działania np. wspólne gotowanie, zabawy z elementami wiedzy żywieniowej, pomiary BMI (dla osób dorosłych). Dodatkowo w ramach spotkania istnieje możliwość przygotowania przez nas dietetycznych przekąsek dla uczestników. Wspólne gotowanie to świetny sposób na spędzanie czasu RAZEM. Taką formę spędzania urodzin polecamy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.

warsztaty dietetyczne kreator zdrowia

Wykłady, szkolenia o tematyce żywieniowej lub kulinarne

Przeprowadzamy wykłady i szkolenia o tematyce żywieniowej lub kulinarnej oferowane lokalnej społeczności, pracownikom przedsiębiorstw lub instytucji państwowych. W ramach spotkania istnieje możliwość przygotowania przez nas dietetycznych przekąsek wraz z przepisami dostępnymi dla uczestników. Jest to świetny sposób na zaczerpniecie inspiracji i pomysłów na zdrowy sposób odżywiania. Edukacja żywieniowa poprzez wykłady i szkolenia wpływa na zmianę nawyków żywieniowych odbiorców.

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne z częścią kulinarną - realizacje uczestników warsztatu.

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty kulinarne.

warsztaty dietetyczne dla firm

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne z częścią kulinarną.

warsztaty dietetyczne dla dzieci

Warsztaty dietetyczne dla dzieci | Dzień Rodzinny w firmie FCA w Tychach.

Działalność wydawnicza

W ramach dietetycznej działalności edukacyjnej tworzymy treści m.in. artykuły specjalistyczne, przepisy kulinarne, ulotki informacyjne o prawidłowym żywieniu skierowane do określonych grup odbiorców. Publikacje mogą być dostępne w formie tradycyjnej lub cyfrowej.

warsztaty dietetyczne kreator zdrowia

Comments are closed.

 • WYŚLIJ ZAPYTANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości